ANASAYFA BİRLİĞİMİZ PROJELER ŞUBELERİMİZ TARIM DANIŞMANI BASINDA BİZ İLETİŞİM

14 MAYIS ÇİFTÇİLER GÜNÜ

14 Mayıs 2015 Persembe Günü Çiftçiler Günü Nedeniyle Lâdik Ziraat Odası Başkanlığınca Düzenlenen Etkinlikler Çercevesinde Lâdik İlçesinde “ Kaliteli Koç” Yarışmasına Samsun İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Olarak Katıldık. Program Kapsamında Halk Oyunları Gösterisi, “Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışması ,“Kaliteli Koç” Yarışması Olmuştur.

Kaliteli Koç Yarışması Sonucunda 1, 2 Ve 3. Olan Koyun Yetiştiricilerimize Birlik Yönetim Kurulumuz Tarafından Tam, Yarım Ve Çeyrek Altın Verilmiştir. 

Ayrıca, Çiftçiler Günü Kapsamında Samsun Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Olarak Stant Kurduk Ve Koyun Hastalıkları, Beslenme Konuları, Hayvancılıkla İlgili Dergiler Masamızda Yer Aldı. Yetiştiricilerimize Ve Gelen Misafirlere Koyun Yoğurdu Ve Peynir İkramımız Olmuştur. Aynı Zamanda Ladik Üyelerimize Birlik Logolu İlkyardım Çantaları Da Dağılmıştır.

YÖNETİM KURULUNDAN KATILANLAR;

AHMET HAŞİM BAKİ- YÖNETİM KURULU BAŞKANI OSMAN ALAGÖZ- YÖNETİM KURULULU BAŞKAN YARDIMCISI  RECEP DÜRLÜ-MUHASIP ÜYE MEVLÜT CEYLAN- SEKRETARYA İMDAT DEMİR- YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUSTAFA KABAKÇIOĞLU- YÖNETİM KURULU ÜYESİ YAŞAR TURHALLI- YÖNETİM KURULU ÜYESİ